В Україні оголошено старт контрактів нової Toyota Corolla Cross

Новини
Дата публікації: 27 січня 2023 р.
13256_ekran_2_2

Із 27 січня 2023 року Toyota розпочинає в Україні старт контрактів  нового сімейного кросовера Corolla Cross. Ця потужна модель оснащена продуктивною гібридною технологією Toyota 5-го покоління та підтримує низку мультимедійних і безпекових функцій для комфортного водіння.

Ключова риса нової Corolla Cross — гібридна технологія Toyota 5-го покоління, що забезпечує ефективність і впевненість під час водіння. В Україні кросовер доступний із переднім приводом та 2,0-літровою гібридною установкою потужністю 197 к.с./145 кВт. Швидкість розгону Corolla Cross від 0 до 100 км/год становить 7,6 секунди. Окрім того, модель оснащена новою літій-іонною батареєю, що на 14% потужніша за інші системи й гарантує чудову паливну ефективність.

2022_corolla_cross_hybrid_dpl_awd_cement_grey_detail_015_1
Оснащення

Всередині кросовера розташований новий 12,3-дюймовий комбіметр, який покращує зчитування інформації та забезпечує інтуїтивно зрозуміле кермування. Також модель оснащена 10,5-дюймовим сенсорним дисплеєм високої чіткості, підтримує Apple CarPlay і Android Auto для інтеграції зі смартфоном та інші функції для зручного водіння.

2022_corolla_cross_hybrid_dpl_awd_pearl_white_detail_002
Панорамний дах

Автомобіль можна замовити з панорамним дахом з електричними шторками для створення ще більшої просторовості у салоні.

2022_corolla_cross_hybrid_dpl_awd_cement_grey_detail_009
Багажне відділення

Багажне відділення Corolla Cross доволі містке. Його ємність становить 390 л (1 299 л при складанні задніх сидінь), а доступ поліпшено завдяки низці опцій, зокрема функції електропривода кришки багажника з датчиком для відчинення ногою.

2022_corolla_cross_hybrid_dpl_awd_cement_grey_detail_016
Безпека

Безпеку Corolla Cross та її пасажирів посилюють нові й удосконалені системи, як-от Toyota Safety Sense (TSS) останнього покоління. Серед опцій безпеки нового кросовера Toyota: система попередження зіткнення (PCS), система екстреного керування (ESA), адаптивний круїз-контроль повного діапазону (ACC) та безліч інших функцій.

2022_corolla_cross_hybrid_dpl_awd_pearl_white_static_004
Втілення практичності

Corolla Cross є втіленням практичності використання простору салону і безпечності водіння. Місткість і потужність нової моделі гарантують комфортні подорожі містом та за його межами для всієї сім’ї.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля