1680_tehnicne_obslugovuvanna
Технічне обслуговування

Піклуємося про Вашу Toyota, як про свою!

Завдяки фахівцям сервісних центрів Toyota ви зможете зосередитися на отриманні задоволення від їзди. Весь обслуговуючий персонал центрів та технічні фахівці пройшли повний курс підготовки відповідно до суворих нормативів Toyota для того, щоб постійно підтримувати вашу «Тойоту» в ідеальному стані:

  • регламентне технічне обслуговування через кожні 15 тис. км пробігу або раз на рік (що настане раніше) для моделі Proace 20 тис.км пробігу або раз на рік;
  • реєстрація всіх робіт з техобслуговування у спеціальному формулярі;
  • використання лише оригінальних запасних частин та витратних матеріалів Toyota.

Фахівці наших сервісних станцій мають досвід роботи понад 10 років. Їх кваліфікація підтверджена дипломами Toyota Motor Corporation про досягнення автомобільного майстерності різних профілів. Досвідчені механіки станції, які пройшли навчання у навчальному центрі Toyota Motor Corporatiоn якісно проведуть технічне обслуговування Вашого автомобіля.

Станція технічного обслуговування Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» функціонує з 2002 року. Це авторизована сервісна станція, побудована за стандартом і обладнана з урахуванням всіх вимог Тойота Мотор Корпорейшн.

Загальний обсяг виробничих площ становить:

  • зона технічного обслуговування і ремонту - 580 м²
  • зона кузовних і фарбувальних робіт - 382 м²

Оснащеність станції дозволяє проводити весь комплекс послуг з технічного обслуговування автомобілів - починаючи від діагностики автомобіля, закінчуючи особливо складними ремонтами, в тому числі автоматичної коробки передач. Для цієї мети ми встановили в цехах високоякісне сервісне обладнання таких фірм, як BOSCH, RAVAGLIOLI, WIGAM, AmPro, PROXXON, BETA, HAZET, а також використовуємо велику кількість спеціальних інструментів Toyota.

Цех ТО і ремонту включає в себе 17 постів, на яких змонтовані 15 підйомників:
- чотирьохстійкові вантажопідйомністю від 3 до 3,5 тонн ;
- двостоякові вантажопідйомністю від 2,5 до 3.5 тонн ;
а також :
- прес для заміни підшипників 15 тонн ;
- вакуумний відбір масла ;
- прилад для регулювання фар ;
- стенд для проточки гальмівних дисків;
- 2 «інтелектуальних тестера» Toyota старого і нового зразка, з постійним оновленням програмного забезпечення.

На сервісній станції є все необхідне обладнання для діагностики, заправки та ремонту систем кондиціонування повітря.

Обслуговування автомобіля Toyota на офіційному сервісі бренду — це впевненість у виконанні всіх типів робіт на належному рівні і безпека під час подальших подорожей. Досвід проєктування, виробництва і підготовка спеціалістів сервісу згідно зі стандартами Toyota є запорукою отримання послуг високої якості, що мають наступні переваги:

Якість сервісу. Планове технічне обслуговування, заміна фільтра салону або ремонт кузова чи діагностика, — будь-які роботи виконуються із дотриманням заводських нормативів Toyota.

Кваліфікація майстрів. Знання своєї справи — це гарантія бездоганно виконаної роботи. Наш кваліфікований технічний персонал знає все про ваш автомобіль Toyota — його характеристики, особливості і можливості. Адже вони пройшли відповідну підготовку та використовують у своїй роботі технічну інформацію від Виробника. Будьте певні, вони подбають про Вашу Toyota якнайкраще.

Чіткий регламент. Ми дотримуємося суворих правил в усьому. Затверджений регламент проведення технічного обслуговування діє в усіх офіційних дилерських центрів Toyota. Ці процедури і нормативи є незмінними і єдиними для кожного спеціаліста сервісу. І кожного автомобіля Toyota.

Гарантія виробника. Власникам нових автомобілів надається гарантія Виробника на 3 роки або 100 000 км, залежно від того що настане раніше. Компоненти гібридної системи Toyota мають гарантію справної роботи протягом 5 років або 100 000 км (залежно від того, що настане раніше)*, при цьому їх подальший можливий строк служби Виробником не обмежується.

Використання лише оригінальних запчастин та аксесуарів. Безпека на дорозі — один із пріоритетів Toyota. Тому ми рекомендуємо використовувати лише оригінальні запчастини і аксесуари, придбані в офіційних сервісних центрах. Кожен фільтр, акумуляторна батарея чи масло створені у результаті численних випробувань і ретельних перевірок. А це забезпечує правильне функціонування вашої Toyota і убезпечить вас від ймовірних фінансових ризиків.

Комфорт під час обслуговування. Ми подбаємо, щоб ви повернулися на дорогу якнайшвидше. А поки ви очікуєте на свій автомобіль у зручній лаунж-зоні дилерського центру, спостерігайте за процесом його обслуговування. Або ж пройдіть тест-драйв одного із нових автомобілів Toyota .

100% впевненість. Менше хвилювань — більше руху. Офіційний дилер надає гарантію на виконані роботи і встановлені запчастини чи аксесуари, щоб забезпечити вам безтурботні поїздки**

Збереження ринкової вартості. Для того, щоб гарантувати високу ринкову вартість свого автомобіля, обслуговуйте його на офіційних сервісних станціях Toyota. Це стане запорукою тривалої та безпроблемної експлуатації. Рекомендуємо вам проводити технічне обслуговування автомобіля кожні 12 місяців або 15 000 км пробігу*. Насолоджуйтеся керуванням своєї улюбленої Toyota, а ми подбаємо про все інше!

 

Не знайшли потрібну інформацію?
Як краще з вами зв'язатись:
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля