toy_rav20_plug_in_hub
Toyota Assistance

В офіційнійного дилера Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» діє програма допомоги в дорозі під назвою «Toyota Assistancе»‎.

Послуга Toyota Assistance діє протягом трьох років з дня першої реєстрації автомобіля без обмеження пробігу.

Toyota Assistance Plus — підтримка вашого автомобіля у дорозі після закінчення гарантійного терміну.

Toyota Assistance

Купуючи офіційний автомобіль Toyota, його власник автоматично отримує професійну підтримку та допомогу в дорозі не тільки у технічних питаннях, але й у нестандартних ситуаціях. Послуга «Toyota Assistancе»‎ діє протягом трьох років з дня першої реєстрації автомобіля без обмеження пробігу.

Звертаємо вашу увагу на те, що програма «Toyota Assistancе»‎ унікальна у своєму класі і що в межах цієї програми надається безпрецедентно повний спектр послуг із підтримки автомобіля в дорозі.

Програма допомоги в дорозі «Toyota Assistancе»‎ впроваджена в офіційній дилерській мережі ПІІ «Тойота-Україна» 2005 року та передбачає цілодобову інформаційну підтримку та професійну допомогу в дорозі. «Toyota Assistancе»‎ унікальна тому, що включає в себе чимало безкоштовних для клієнтів послуг та діє в 35 країнах Європи.

Toyota Assistance Plus

Власники автомобілів Toyota, які офіційно були продані ПІІ «Тойота-Україна» і для яких закінчився термін дії програми «Toyota Assistancе»‎ (3 роки, незалежно від пробігу), тепер мають можливість стати учасниками програми «Toyota Assistancе Plus»‎. 

Ця програма передбачає два види пакетів послуг, що можна придбати: «Україна» та «Україна+Європа».

Купуючи пакет послуг програми "Toyota Assistance Plus", ви отримуєте наступну підтримку:

  • інформаційна підтримка; 
  • евакуація транспортного засобу; 
  • технічна допомога у дорозі;
  • бронювання та оплата номера в готелі; 
  • бронювання та оплата квитків; 
  • автомобіль на заміну; 
  • виклик таксі.

З питань придбання пакета послуг «Toyota Assistancе Plus»‎.  терміном на 1 рік звертайтеся до нашого дилерського центру.

Служба допомоги Toyota Assistance/Assistance Plus +38044-494-22-98 працює цілодобово, без вихідних та дарує вам спокій і впевненість під час поїздок на вашому автомобілі.

 

Потрібна консультація?
Як краще з вами зв'язатись:
!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля