Molodist Kyiv international film festival
trejd_in_fb
Програма Трейд-Ін та TOYOTA PLUS

Продаж авто в Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор".

Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор" рада представити вам унікальну програму Трейд - Ін та TOYOTA PLUS, по якій ви швидко і вигідно зможете продати авто або здійснити обмін авто на авто з пробігом або на новий автомобіль Toyota.

Викуп авто - оцінка, де продати авто?

Тепер для того щоб обміняти або терміново продати авто, вам не потрібно розміщувати або шукати оголошення на різноманітних сайтах і витрачати час і гроші в пошуках прийнятного варіанту викупу автомобіля. Співробітники Тойота Центру Дніпро "Алмаз Мотор" допоможуть зробити терміновий викуп авто за вигідними для вас умовами протягом одного дня.

Обмін авто в Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор"

Для того, щоб терміново продати авто або обміняти його на нову Toyota або автомобіль з пробігом ви можете заздалегідь обговорити зручне для вас час з нашими менеджерами НАТИСНІТЬ ТУТ , або звернутись у Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор" за адресою Запорізьке шосе, 35. тел: 0 800 33 11 44 

Переваги програми Трейд-Ін та TOYOTA PLUS

  • Швидко. Ви приїжджаєте на своєму автомобілі, а їдете вже на вашій новій Toyota.

  • Зручно. Ви не відриваєтеся від роботи або відпочинку для зустрічей з потенційними покупцями.

  • Вигідно. При купівлі нового авто за програмою Трейд - Ін вартість вашого автомобіля може бути зарахована як початковий внесок по кредиту за новий автомобіль.
  • Надійно. Toyota - ваш гарант своєчасного отримання грошей при продажу авто і якісного вибору при покупці нового авто або авто з пробігом.
  • Безпечно. Всі фінансові операції, пов'язані з обміном автомобіля, відбуваються в одному місці.

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля