6107_trejd_in_fb
Програма Трейд-Ін

Продаж авто в Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор».

Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» рада представити вам програму Трейд-Ін, по якій ви швидко і вигідно зможете продати авто або здійснити обмін свого авто на авто з пробігом або на новий автомобіль Toyota.

Викуп авто — оцінка, де продати авто?

Тепер для того, щоб обміняти або терміново продати авто, вам не потрібно розміщувати або шукати оголошення на різноманітних сайтах і витрачати час і гроші в пошуках прийнятного варіанту викупу автомобіля. Співробітники Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» допоможуть зробити терміновий викуп авто за вигідними для вас умовами протягом одного дня.

Обмін авто в Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор»

Для того, щоб терміново продати авто або обміняти його на нову Toyota або автомобіль з пробігом ви можете заздалегідь обговорити зручний для вас час з нашими менеджерами НАТИСНІТЬ ТУТ, або звернутись до Тойота Центр Дніпро «Алмаз Мотор» за адресою Запорізьке шосе, 51. тел: 0 800 33 11 44.


Переваги програми Трейд-Ін

  • Швидко. Ви приїжджаєте на своєму автомобілі, а їдете вже на вашій новій Toyota.

  • Зручно. Ви не відриваєтеся від роботи або відпочинку для зустрічей з потенційними покупцями.

  • Вигідно. При купівлі нового авто за програмою Трейд-Ін вартість вашого автомобіля може бути зарахована як початковий внесок по кредиту за новий автомобіль.
  • Надійно. Toyota — ваш гарант своєчасного отримання грошей при продажу авто і якісного вибору при покупці нового авто або авто з пробігом.
  • Безпечно. Всі фінансові операції, пов'язані з обміном автомобіля, відбуваються в одному місці.


Знаходьте нас в соціальних мережах:

FACEBOOK
INSTAGRAM
TIKTOK

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля