Розпочато Дванадцятий національний конкурс дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії»

Новини
Дата публікації: 19 грудня 2023 р.
toyota_drawing_key_23_24_v2_1x1


Надихаючи світ творимо майбутнє автомобілів Компанія Тойота-Україна запрошує дітей віком до 15 років взяти участь у щорічному конкурсі малюнка «Автомобіль твоєї мрії».
Для участі необхідно підготувати малюнок на тему «Автомобіль твоєї мрії» та подати його до офіційного дилерського центру Toyota в Україні у період з 19 грудня 2023 року до 19 лютого 2024 року.

Взяти участь мають можливість діти у трьох наступних вікових групах:

● 1-ша категорія — діти віком до 7 років;

● 2-га категорія — діти віком від 8 до 11 років;

● 3-тя категорія — діти віком від 12 до 15 років включно.

За правилами конкурсу допускаються роботи двох видів:

1. намальовані від руки у форматі А3 чи А4;
2. створені за допомогою комп’ютерної графіки у розмірі 1-5 МБ (з розширенням приблизно 300 dpi).
Дозволено використовувати будь-який тип паперу й засобів для малювання: фарби, кольорові маркери, фломастери, пастельні олівці тощо. До конкурсу допускають лише кольорові малюнки, які відображають оригінальність ідей учасника. Кількість поданих робіт одним учасником не обмежується.

Робота може бути дискваліфікована через використання:

● обробки, ілюстрацій чи штампів;

● фотографій, зображень з фотостоків, куплених товарів (наприклад, з обгорток);

● малюнків, схожих на попередні роботи конкурсу чи картини інших художників;

● згадок відомих персонажів / торгових марок, логотипів та інших впізнаваних елементів;

● намальованих автомобілів інших виробників, окрім Toyota.
Зверніть увагу! Правилами конкурсу забороняється використовувати штучний інтелект і сторонні ресурси для створення діджитал-малюнків. Ознайомитися з можливими варіантами подання робіт можна на офіційному сайті конкурсу.

Щороку переможців конкурсу обирає визначений склад журі, до складу якого входять відомі українські митці. А саме:

● Роман Мінін, сучасний художник монументального й цифрового мистецтва. Його роботи демонструвалися на багатьох виставках в Україні та за кордоном. Роман уже декілька років поспіль є почесним членом журі та амбасадором конкурсу в Україні.

● Сергій Майдуков, український художник, ілюстратор, один із найвідоміших представників медіа-арту в Україні. Його роботи прикрашають обкладинки та сторінки всесвітньо відомих видань, серед яких The New Yorker, The Guardian, The Washington Post тощо.

● Ольга Балашова, мистецтвознавиця, викладачка, голова ГО Музей сучасного мистецтва. Ольга з командою працює над створенням в Україні професійної музейної інституції сучасного мистецтва.

За результатами у кожній віковій категорії буде обрано по три лауреати, які отримають цінні подарунки:

● 1-ше місце в кожній віковій категорії — Ноутбук;

● 2-ге місце в кожній віковій категорії — Електросамокат;

● 3-тє місце — Рюкзак з LED-екраном.

Також з 26 лютого до 11 березня на сайті конкурсу відбудеться голосування у категорії “глядацькі симпатії”. Призерів визначатимуть за допомогою онлайн-голосування “лайками”. Переможець від кожного дилерського центру отримає сертифікат у магазин товарів для творчості. Результати конкурсу будуть опубліковані на офіційному сайті та у соціальних мережах Toyota Україна до 4 квітня 2024 року.
Роботи учасників, що, за результатами змагання, посіли перші три місця у кожній віковій категорії, братимуть участь у Всесвітньому конкурсі дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії», що відбудеться у 2024 році у Японії. Організатором конкурсу є компанія Toyota Motor Corporation.Організатором Національного конкурсу дитячого малюнка «Автомобіль твоєї мрії» є офіційний дистриб’ютор автомобілів Toyota в Україні ПІІ «Тойота-Україна». Детальні умови та Офіційні правила конкурсу – на сайті https://dreamcar.toyota.ua/terms.

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля