Molodist Kyiv international film festival

Усунення неприємних запахів салону

Акції сервісу
Діє до 30 вересня 2021 р.
Дата публікації: 12 серпня 2021 р.
lenta_novostej_sajt_antibakterijka

Піклуйтесь про своє здоров’я!

Система кондиціонування автомобіля є сприятливим середовищем для появи та розмноження бактерій і грибків. Мікроорганізми здатні не тільки викликати напади алергії й застуду, але і більш серйозні захворювання.

Антибактеріальна обробка кондиціонера дезінфікує і справляється з проблемами, викликаними бактеріями. В систему кондиціонування та салон автомобіля потрапляє маса дрібних частинок з вулиці, починаючи від рослин, закінчуючи комахами, також в ній затримується дим від цигарок. В спекотну пору все це може стати причиною НЕПРИЄМНОГО ЗАПАХУ у салоні авто.

Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор" рекомендує робити профілактичну антибактеріальну обробку та заміну фільтрів систем кондиціонування як мінімум раз на рік, щоб не наражати себе на небезпеку. Антибактеріальна обробка повністю прибирає неприємні запахи з салону автомобіля. 

Вартість послуг спеціальної пропозиції:*
Антибактеріальна обробка
750 грн
Фільтр салону
420 грн 
Фільтр салону вугільний
650 грн
Очищувач кондиціонера
260 грн

 

Для запису на сервіс натисніть тут або за номером телефону 0 800 33 11 44 ( Запорізьке шосе,35), 0 800 33 12 33 (пр. Слобожанський 100а)

 

*Ціни вказані з урахуванням ПДВ.

*Попередній запис на обслуговування обов’язковий. 

*Спеціальна пропозиція діє за умови здійснення ремонтних робіт для автомобіля в сервісних центрах Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор"

 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля