Molodist Kyiv international film festival

Оновлений Toyota Yaris – автомобіль створеній з натхненням.

Новини
Дата публікації: 7 грудня 2020 р.
yaris_news
Toyota Yaris - це компактний хетчбек, що ідеально підходить для міських умов, і водночас керувати ним на заміських дорогах та шосе ― саме задоволення. .

Toyota Yaris - це компактний хетчбек, що ідеально підходить для міських умов, і водночас керувати ним на заміських дорогах та шосе ― саме задоволення. Автомобіль можна без особливих зусиль припаркувати навіть на самих тісних парковках і вузьких вулицях. Стильне оформлення салону, яскравий зовнішній вигляд, економічність та екологічність - це саме ті особливості, завдяки яким безліч покупців вже зробило вибір на користь цього компактного хетчбека від Toyota. Невеликі габарити ідеально підійдуть для початківців автомобілістів. Це перший автомобіль на платформі TNGA-B, що гарантує неповторний стиль, компактні розміри, високу практичність, зручність та безпеку керування. Оновлена підвіска гарантує дивовижну точність та плавність руху. Завдяки новій гібридній системі четвертого покоління автомобіль має потужність у 116 кінських сил, низький рівень викидів CO2 ― 85 г/км ― та економно використовує 3,1 л пального на 100 км пробігу (у комбінованому циклі).
Придбати Toyota Yaris варто тим людям, хто надає перевагу комфорту та стилю, низькій витраті палива і маневровості на дорозі. Передня частина авто створена в стриманому стилі: масивна фальшрадиаторная решітка, що має сітчасту структуру, виділяється агресивною витонченістю.
Тойота Центр Дніпро "Алмаз Мотор» Toyota Yaris пропонує стати власником автомобіля Toyota Yaris з відмінними показниками безпеки. Безліччю технічних «помічників», які істотно полегшують процес експлуатації авто та оберігають водія від можливих проблем на дорозі.
Салон нового Toyota Yaris виконаний в досить стриманому стилі. Витончений рельєф центральної панелі позбавлений непотрібних елементів декору. На торпеді встановлений сенсорний широкоформатний монітор, який відразу звертає на себе увагу. Кінцева вартість Toyota Yaris залежить від типу обраного двигуна і комплектації автомобіля. Всі технічні характеристики можна подивитися тут 

!
До порівняння можна додати лише 3 автомобіля